5/25/2015

Czy przyjaźń ma sens??

Hej. Dzisiaj przychodzę do Was z postem o PRZYJAŹNI. Wiele lat przyjaźniłam się z pewnymi osobami, a dokładnie około 7 lat i niestety to był błąd. Można powiedzieć, że to tylko stracony czas dla nieodpowiednich osób. W końcu pewnego dnia zrozumiałam, że to ja traktowałam Je jak przyjaciółki. Odwróciły się ode mnie bez powodu, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia, a prawdziwy przyjaciel tak się zachowuje??? Moim zdaniem NIE!!!

Ale czy istnieje przyjaźń między rodziną? Ja sądzę, że tak. Sama przyjaźnię się z dwiema moimi kuzynkami i w dodatku młodszymi ode mnie, lecz dla mnie już nie jest to nowością. Wiadome, trzeba pamiętać o zaufaniu i szczerości. Sporo osób mówi mi, nawet koleżanka z klasy, żebym nie zadawała się z tak zwanymi "gówniarzami", no ale dwa lata różnicy to nie tak wiele. Znam ludzi, którzy przyjaźnią się z osobami młodszymi od siebie i im to nie przeszkadza, tak sami mi. Skoro dobrze się dogaduje to nikt i nic nie stanie im na przeszkodzie w przyjaźni. Takie jest moje zdanie.

Teraz ciężko zrozumieć mi takie osoby, które uważają, że przyjaźń z młodszymi nie ma sensu. Jeszcze nie tak dawno sama tak myślałam. Ale, kiedy zawiodłam się na moich "pseudo przyjaciółkach", wszystko się zmieniło. Nie chce życzyć im źle, lecz może kiedyś też się przekonają jakie to uczucie "być odtrąconym".
Dobrze, że jednak mam na kogo liczyć w tych dobrych i złych chwilach. W tym poście chciałabym właśnie pozdrowić Julę i Justynę (blog) . Dziękuję, że jesteście. KOCHAM Emotikon heart


13 komentarzy:

 1. batman ♥ kocham cię ♥ dziękuje za pozdrowienia ♥♥♥♥♥!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka ładna muzyka *.* Do bloga *.* Rap <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna stylistyka bloga. Bardzo podobają mi się zdjęcia na pasku u góry no i kocia łapka zamaist myszki - mistrzostwo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię kiedy poruszany jest temat przyjaźni. Niby takie proste pojęcie, ale jednak...
  Podoba mi się stylistyka i ogólnie tematyka bloga
  Pozdrawiam.
  http://cut-from-the-fate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. miałam to samo, teraz mam kogoś ważnego, ale starszego ode mnie :)

  http://triviaaboutme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. W życiu każdy człowiek powinien mieć osobę, która go wysłucha i zaakceptuje jego głupotę :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam tylko jednego przyjaciela, ale on wystarczy mi za wszystkie osoby na świecie :)

  beneaththeblanket.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam 3 przyjaciółki i kocham je najmocniej :)

  Obserwuję, http://zollysx.blogspot.com/ <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny blog! ;* I masz racje miałam podobną sytuację :<
  hxyvxd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety teraz 3/4 ludzi to 'przyjaciele' którzy zrobią wszystko abyś miał najgorzej. Przyjeciela można poznać po reakcji na twoje sukcesy. Nie powiem w tych czasach trafić na prawdziwego przyjaciela to wielkie szczęście :)

  OdpowiedzUsuń